XXIII Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe w Wolborzu

6.10.2018r – XXIII  Ogólnopolskie  Masowe  Biegi  Przełajowe  w  Wolborzu organizowane  przez  Krajowe  Zrzeszenie  LZS  w  Warszawie

Świetna  inauguracja roku sportowego 2018/19 w wykonaniu sportowców naszej  gminy

Kapitalny występ Filipa!!! Szereg bardzo dobrych wyników indywidualnych. W klasyfikacji  klubów i gmin znaleźliśmy się w pierwszej piątce, mimo, że startowaliśmy tylko rocznikami  szkoły podstawowej. Brawo!

III miejsce (brązowy medal)   Filip Janiec w biegu na 1500m  rocz. 2006

indywidualnie w pierwszej dwudziestce uplasowało się 7 biegaczy z naszej szkoły:

XI  miejsce          Mateusz Rybicki         w biegu na  1500 rocz. 2006

XI  miejsce          Kacper Księżnik          w biegu na  1500 rocz. 2005

XVI  miejsce       Natalia Wolska            w biegu na    600m  rocz. 2007

XVIII  miejsce   Wiktoria  Sobczyk        w biegu na    600m   rocz. 2007

XVIII  miejsce    Kacper Kozub              w biegu na   1500m  rocz. 2006

XX  miejsce        Antoni Więcławski     w biegu na   1000m  rocz. 2007

V miejsce LZS Łęki Szlacheckie w kategorii klubów na 33 sklasyfikowane

IV miejsce w kategorii gmin na 30 sklasyfikowane

W rywalizacji wzięły udział reprezentacje 9 województw.

Reprezentację gminy stanowiło 17 zawodników z SP Łęki Szlacheckie i 23 z SP Trzepnica  oraz trenerzy Katarzyna  Meszczyk i Roman Pyrzanowski oraz pani Grażyna Pyrzanowska. Wszyscy uczniowie reprezentowali klub LZS Łęki Szlacheckie. Z naszej szkoły były to następujące zawodniczki: Milena Czupryn, Julia Migocka, Małgorzata  Motylewicz, Milena Rybicka, Wiktoria Sobczyk, Natalia Wolska, Jagoda Woźniak; oraz zawodnicy: Filip Janiec, Patryk Janiec, Kacper Kozub, Kacper Księżnik,  Mateusz Rybicki, Antoni Więcławski, Daniel Wojtala, Adam Wolski, Piotr Wroniszewski, Daniel Żak.