Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

W dniu 29 października 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich odbył się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty. Konkurs kierowany jest do uczniów szczególnie uzdolnionych. Wzięli w nim udział uczniowie z klasy VII: Weronika Woźniak i Filip Janiec oraz uczniowie z kl. VIII: Łukasz Grabowski, Julia Skrobek, Mikołaj Skrobek, Joanna Więcławska, Jakub Sosnowski oraz Oliwier Żak. Test konkursowy składał się z 10 zadań, z których maksymalnie można było uzyskać 70 punktów. Na napisanie testu uczniowie mieli 60 minut.  Najwyższą liczbę punktów otrzymali: Łukasz Grabowski  z kl. VIII - 42 pkt. oraz Weronika Woźniak z kl. VII – 37 pkt.

Edyta Błaszczyk