Wycieczka do fabryki bombek w Piotrkowie Tryb.

Coraz bliżej święta….

Uczniowie klasy I i klasy 0 przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia rozpoczęli od wycieczki do fabryki bombek w Piotrkowie Tryb. Dzieci poznały cały proces tworzenia szklanych bombek choinkowych począwszy od projektu, po dekorowanie i pakowanie gotowych ozdób w odpowiednie pudełka. Najwięcej emocji wzbudził fakt, że bombki, które tam się tworzy mogą przybierać różne kształty. Następnie każdy mogł własnoręcznie ozdobić kilka bombek według własnego pomysłu i oczywiście zabrać do domu, jako wyjątkową pamiątkę, a w nagrodę za wykonanie ozdoby dzieci otrzymały soczki . Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń. Uczniowie klasy I i 0 wraz z wychowawcami i opiekunami dziękują producentowi fabryki „Szkło-Dekor” za sympatyczne przyjęcie i mile spędzony czas.

Wychowawca klasy I – Wioleta Tatara