Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Pingwin" z Języka Angielskiego

W dniu 25 listopada 2019 r. został przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Pingwin” z języka angielskiego. Celem konkursu było motywowanie uczniów do pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności z języka angielskiego. Do konkursu przystąpiło łącznie 9 uczniów z klasy VII i VIII. Test konkursowy składał się z 30 pytań. Do każdego pytania podane były cztery warianty odpowiedzi, z których tylko jeden był prawidłowy. Pytania zawarte w testach miały zróżnicowany stopień trudności, co pozwoliło sprawdzić wiedzę każdemu uczniowi. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi uczestnik otrzymuje 1 punkt. Natomiast za błędną odpowiedź  -1 punkt. Jeżeli zawodnik nie udzielił odpowiedzi na dane pytanie otrzymuje 0 punktów. Wyniki konkursu poznamy dopiero w połowie stycznia. Życzymy wysokich wyników naszym uczestnikom.

Edyta Błaszczyk