Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich

Podziękowanie za zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska

Składam serdeczne podziękowania uczniom naszej szkoły za aktywny udział w corocznej zbiórce karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Piotrkowie Trybunalskim. W tym roku również nie zawiedliście. Dziękuję również rodzicom, którzy dostarczyli dary do szkoły. Dzięki dużemu zaangażowaniu i zrozumieniu potrzeb braci mniejszych zgromadziliśmy duże ilości karmy suchej, mokrej oraz drobnych smakołyków dla psów i kotów. Po zakończonej zbiórce dary zostały przekazane do schroniska w dniu 18.12.2020 r.

Szczególnie dziękuję uczniom i wychowawcom z poszczególnych klas:

Punkt Przedszkolny

Lena Pilichowska

Klasa VIII
Kacper Sosnowski

Akcję wsparła również p. Joanna Ciebiera – wychowawca kl. III oraz p. Sylwia Radziszewska – wychowawca kl. VI, p. Joanna Błaszczyk - wychowawca punktu przedszkolnego, p. Joanna Jeż - nauczyciel punktu przedszkolnego.

Pracownicy schroniska byli wzruszeni Waszą ofiarnością i serdecznie Wszystkim dziękują.

Uczniowie, którzy wzięli udział w akcji otrzymują cząstkowe oceny wzorowe z zachowania oraz wpis do karty wolontariusza za zaangażowanie i pomoc w ramach Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Koordynator zbiórki – Edyta Błaszczyk