Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich

OGÓLNOPOLSKA AKCJA WYMIANY KARTEK ŚWIĄTECZNYCH

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich zorganizowała Ogólnopolską Akcję Wymiany Kartek Świątecznych”, w której wzięły udział dzieci z Punktu Przedszkolnego. Organizatorami tej akcji były nauczycielki – p. Joanna Błaszczyk oraz p. Joanna Jeż. Głównym celem przedsięwzięcia było wykonanie i wymiana kartek świątecznych tradycyjną pocztą z dziećmi i nauczycielami z innych placówek z terenu całej Polski. Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Maluchy zaangażowały się w to zadanie i z wielkim zapałem i entuzjazmem przygotowały przepiękne kartki pocztowe z życzeniami w języku polskim oraz w języku angielskim. Kartki, które panie i dzieci otrzymały w zamian, sprawiły dużo radości i satysfakcji.

Za wszystkie piękne pocztówki, które otrzymał Punkt Przedszkolny i Szkoła Podstawowa w Łękach Szlacheckich oraz te, które „są jeszcze w drodze” koordynatorzy akcji oraz przedszkolaki składają serdeczne podziękowania!