Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich

BAL KARNAWAŁOWY W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, niezwykły, bajkowy wystrój sali i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci z Punktu Przedszkolnego 10 lutego 2021 roku podczas balu karnawałowego w przedszkolu.

Maluchy z dumą prezentowały bajeczne stroje. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych baśni/bajek. Nie sposób zliczyć i wymienić te wszystkie postaci. Rozpoznać dzieci w tych cudownych przebraniach było naprawdę trudno. Przedszkolaki z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo zmęczenia.

Zabawa karnawałowa była wspaniałą  okazją do zintegrowania dzieci i pozostawiła wiele niesamowitych wrażeń.

Dziękuję rodzicom za zaangażowanie w zaaranżowanie balowych strojów własnym pociechom oraz przygotowanie poczęstunku dla dzieciaczków.

Joanna Błaszczyk  - wychowawca Punktu Przedszkolnego