Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich

Wielki bal karnawałowy w klasie II

Bal karnawałowy to niezwykły dzień, wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 11.02.2021r. w klasie drugiej, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy. Uczniowie przygotowywali się do niego wykonując maski karnawałowe, pomagali w wykonywaniu dekoracji sali balowej. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Potem świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków, przygotowanych przez rodziców naszych uczniów, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.
     Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok, ale wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Wioleta Tatara – wychowawca klasy II.