Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich

Walentynki w klasie II

Walentynki to święto zakochanych, ale wszyscy wiemy i pamiętamy, że uczucia należy sobie okazywać każdego dnia, nie tylko od święta, dlatego uczniowie z klasy II 15 lutego 2021r. postanowili uczcić ten dzień ubierając się na czerwono. Od najmłodszych lat uczymy się wyrażania naszych emocji, okazywania uczuć, otwartości. Pierwsze nasze przyjaźnie, sympatie, wspominamy niejednokrotnie już z czasów kiedy chodziliśmy do przedszkola. Tak też i nasze dzieci przygotowywały się do Walentynek i w tajemnicy wrzucali je do magicznego pudełka, w którym znajdowała się owa walentynkowa poczta. W tym dniu dzieci otrzymały słodką walentynkę w postaci lizaka serduszka. To był bardzo fajny i miło spędzony dzień.

Wychowawca klasy II,
Wioleta Tatara