Rusza Punkt Przedszkolny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa i dzięki staraniom Wójta Gminy Pana Wojciecha Błaszczyka na terenie Gminy z dniem 1 września 2011r. powstaje punkt przedszkolny z oddziałem 8 godzinnym. Na dzień dzisiejszy do przedszkola zadeklarowanych jest 24 dzieci. Jest to jedna grupa składająca się z 3-latków i 4-latków. Pomieszczenie już od czerwca czeka na przyjęcie naszych milusińskich , którzy dzięki przygotowanemu lokalowi będą się tu czuć wspaniale i bezpiecznie. Wójt Gminy przeznaczył duże środki na przygotowanie pomieszczenia. Lokal przygotowany był w minionym roku i na wiosnę został odebrany przez Straż Pożarną i Powiatową Stację Sanitarną w Piotrkowie Tryb. Pomieszczenie zgodnie z wymogami wyposażone jest w nowe mebelki oraz wykładzinę dywanową z atestem ppoż. i higienicznym. Poza tym zakupiony już został telewizor LCD 32 cal, dvd, radiomagnetofon, filmy dvd oraz liczne pomoce dydaktyczne, a przede wszystkim zabawki. Na pewno dzieciaczki nie będą nudziły się i miło w grupie spędzą tu czas. Oficjalne otwarcie przedszkola odbędzie się 1 września 2011r., jednak w ostatnim tygodniu sierpnia odbędzie się pierwsze spotkanie dyrektora szkoły z rodzicami zadeklarowanych dzieci. O terminie w/w spotkania rodzice zostaną poinformowani osobiście.