Przygotowanie Przedszkola

Na podstawie Uchwały Rady Gminy, dzięki staraniom Wójta Pana Wojciecha Błaszczyka przy naszej szkole powstaje Gminny Punkt Przedszkolny, z którego już od 01 września 2011r. będą mogli korzystać najmłodsi mieszkańcy gminy. Punkt Przedszkolny będzie czynny w godzinach 7:30 - 15:30.Jest duże zainteresowanie, dzięki temu rekrutacja została zakończona.W obecnej chwili trwa przygotowanie lokalu. Do tej pory udało się zakupić za kwotę ok. 10.000,00 zł  meble oraz wykładzinę z atestem przeciwpożarowym oraz higienicznym. W dalszym ciągu upiększamy lokal poprzez wykonywanie różnego rodzaju dekoracji.

Mamy nadzieję, że przedszkole to spełni oczekiwania mieszkańców gminy, a przebywające w nim dzieci będą się czuć bezpiecznie.