Ślubowanie klasy pierwszej

11 października 2018r.  pierwszoklasiści ślubowali przed społecznością szkolną i rodzicami „być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swej klasy i szkoły, uczyć się jak kochać swoją Ojczyznę”.

Dyrektor szkoły p. Elżbieta Dawidowicz złożyła życzenia wszystkim pierwszakom, a Wójt Gminy p. Piotr Łączny osobiście dokonał aktu pasowania na ucznia po dotknięciu czarodziejskim ołówkiem. Proboszcz parafii pobłogosławił naszych małych uczniów.

Pierwszoklasiści zaakcentowali swój ważny dzień pamiętając o 100-leciu Odzyskania Niepodległości, recytując wiersze i śpiewając piosenki o treści patriotycznej.Uczniowie klas 0-VIII oraz dzieci Punktu przedszkolnego wręczyli upominki uczniom klasy I. Rodzice podarowali swoim pociechom kuferki dydaktyczne, które ciekawie urozmaicą zajęcia edukacyjne.

Od tej chwili pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.