Finał wojewódzki w unihokeju dziewcząt - Igrzyska Dzieci

Dziewczęta nie schodzą podium.Tym razem z brązowymi medalami!

22 listopada 2018r. również w Sieradzu odbył się finał wojewódzki w unihokeja szkół podstawowych dziewcząt rozgrywany w ramach Igrzysk Dzieci.  Kolejny znaczący sukces odniosła reprezentacja hokeistek naszej szkoły  zdobywając  tym razem brązowy medal.  Dziewczęta po bardzo zaciętej i emocjonującej walce stanęły na trzecim stopniu podium. Brawo!

Medalistki wystąpiły w składzie: Milena Czupryn, Joanna Mazurek- 2gole, Natalia Niemczyk(kapitan), Julia Skrobek, Wiktoria Sobczyk, Natalia Wolska, Jagoda Woźniak, Weronika Woźniak.

To dziesiąty kolejny medal dziewcząt w dziesięcioletniej historii startów w finale wojewódzkim. Do tej pory zdobyły 7 tytułów mistrzowskich, 1 srebrny i 2 brązowe  medale. Piękna seria. Brawo!