Centralny Finał XXI Ogólnopolskich Masowych Biegów Przełajowych w Wolborzu

1.10.2016r – Centralny Finał XXI Ogólnopolskich Masowych Biegów Przełajowych

Wolborzu organizowanych  przez Radę Główną  Zrzeszenia LZS w Warszawie

Świetny wynik drużynowy. Co prawda tym razem nie było wybitnych wyników indywidualnych uczniów naszej szkoły,  ale w klasyfikacji klubowej i  gmin znaleźliśmy się na VI miejscach. Mimo, że startowaliśmy tylko rocznikami szkoły podstawowej. Brawo!

VI  miejsce LZS Łęki Szlacheckie w kategorii klubów na 36 sklasyfikowanych

VI  miejsce w kategorii gmin na 28 sklasyfikowanych

Reprezentację gminy stanowiło po 16 zawodników z SP Łęki Szlacheckie i SP Trzepnica  oraz trenerzy Katarzyna Meszczyk i Roman Pyrzanowski. Wszyscy uczniowie reprezentowali klub LZS Łęki Szlacheckie. Z naszej szkoły byli to następujące zawodniczki: Karolina Berska, Natalia Niemczyk, Karolina Nowak, Julia Pilichowska, Wiktoria Sobczyk, Natalia Wolska, Jagoda Woźniak; oraz zawodnicy: Kacper Kozub, Oskar Kręglewski, Kacper Księżnik, Kamil Księżnik,  Oskar Małecki, Adrian Misztela, Daniel Pabich, Daniel Wojtala, Daniel Żak.