Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich

Podsumowanie konkursu plastycznego „Szkoła Pamięta 2020”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny ogłoszony w ramach akcji MEN „Szkoła Pamięta 2020” został rozstrzygnięty. Celem konkursu była pomoc w przeżywaniu czasu uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznych, pogłębianie znajomości postaci lokalnej historii, kultywowanie polskiej tradycji i rozwijanie postaw patriotycznych oraz propagowanie twórczego spędzania wolnego czasu z rodziną. Uczniowie przygotowali prace nawiązujące do polskiej tradycji świąt zadusznych lub upamiętniających ważne postaci lokalnej historii. Wpłynęło 6 prac konkursowych z klas „0” – III. Po naradzie szkolna komisja konkursowa wybrała trzy najciekawsze prace.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkurach.

Oto lista zwycięzców:
I miejsce – Roksana Kuna kl. I
II miejsce – Bartłomiej Kopeć kl. „0”
III miejsce – Zuzanna Jeż kl. III

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, dyplomy i nagrody zostaną wręczone po powrocie uczniów do szkoły.

Organizator konkursu - Edyta Błaszczyk