Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich

WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU O PRAWACH DZIECKA

W Starostwie Powiatowym w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pt. „Prawa Dziecka oczami dzieci i młodzieży". Konkurs zorganizowany został przez Stowarzyszenie EuroAktywni dla uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu piotrkowskiego. Zainteresowanie konkursem było ogromne. Uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością i niezwykłą znajomością tematu. Nasza szkoła również uczestniczyła w tym przedsięwzięciu. Najlepsze prace z eliminacji szkolnych zostały wysłane na konkurs. Z naszej placówki najlepszą pracę wykonała Roksana Kuna - uczennica klasy I, która zajęła II miejsce w konkursie powiatowym w kategorii klas I–III. Nagrody i dyplomy wręczył  laureatom starosta powiatu piotrkowskiego p. Piotr Wojtysiak oraz prezes Stowarzyszenia EuroAktywni p. Michał Tokarski. Współpracę ze Stowarzyszeniem EuroAktywni nawiązała p. Joanna Błaszczyk.

Gratulujemy laureatce osiągnięcia i życzymy kolejnych sukcesów!