Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Unihokej - Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego

 

 

20.11.2012r -  mistrzostwa powiatu piotrkowskiego w unihokeju dziewcząt i chłopców

 

                         w Łękach Szlacheckich

 

 

dziewczęta po raz piąty a chłopcy po raz czwarty z rzędu mistrzami powiatu w unihokeju

 

I miejsce dziewczęta w składzie: Kinga Grzybowska - 2, Natalia Hochajzer - 1,

                               Kinga Krzeszewska,  Katarzyna Księżnik, Martyna Kulikowska - kapitan,

                              Weronika Kulikowska, Patrycja Michalak - 5, Anna Piątek, 

                              AngelikaSobczyk, Magdalena  Sobczyk, Julia Wojakowska -1, Daria Wojtala

         

 

   Wyniki :

                                                   

                                  SP Łęki Szlacheckie - SP Baby                         6  :  0 (4 : 0)

                                  SP 1 Sulejów - SP Baby                                 1  :  1 (1 : 0)

                                 SP Łęki Szlacheckie - SP 1 Sulejów                  3  :  1 (1 : 1)

 

 

I miejsce chłopcy w składzie: Wiktor Balcerek - 2, Jakub Fijołek, Dawid Hochajzer,  

                            Adrian Kołtun, Adrian Kopacki, Marcin Kopiecki, Kamil Kozub - 2, Hubert Moneta,

                             Daniel Niemczyk - 1, Daniel Sobczyk - 6, Dominik Sobczyk - kapitan,

                            Dawid Sokół

 

 

            Wyniki :

 

             Grupa  A

                             

                                   SP Wola Krzysztopolska - SP Baby                    9  : 0 (4 : 0)

                                  SP Proszenie - SP Wola Krzysztoporska             4  :  0 (3 : 0)

                                 SP Baby - SP  Proszenie                                  6  :  0 (2 : 0)

                                 

 

 

              Grupa  B

 

                                  SP Łęki Szlacheckie - P 1 Sulejów                   5  :  1 (3 : 0)

 

                              Mecz o III miejsce

                                 SP 1 Sulejów - SP  Proszeni                           3  :  3 (2 : 2)  rz. karne  4:1

                             Mecz  o  I  miejsce

                                SP Łęki Szlacheckie - SP Wola Krzysztoporska  6  :  0 (4 : 0)