Podsumowanie Programu „Soki i musy …” w klasie IIIB

W dniu 9 maja 2017r. uczniowie klasy III B pod kierunkiem wychowawczyni Pani Wiolety Tatara podsumowali program edukacyjny „Soki i musy w SMART formie”.

Celem programu była edukacja dzieci w zakresie prawidłowych nawyków żywieniowych oraz znaczenie soków i musów owocowo – warzywnych., a także owoców i warzyw w diecie. Zajęcia edukacyjne zostały przeprowadzone w 6 blokach aktywności.

Podsumowaniem programu było wypełnienie ankiety oraz wspólne wykonanie plakatu promującego spożywanie soków i musów oraz właściwości tych produktów. Praca została wykonana wieloma formami plastycznymi.

Podjęte działania dostarczyły wszystkim wiele radości, wykonywano je z zaangażowaniem oraz wykazano się kreatywnością. Dzięki udziałowi w programie uczniowie klasy III B wzbogacili swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania, przy czym dobrze wszyscy się bawili.