Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich

e-Dziennik LIBRUS

Po kliknięciu na poniższy link można przejść do Systemu e-Dziennik Librus

librus

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W związku z wprowadzeniem w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich dziennika elektronicznego prosimy o odebranie od wychowawców listu powitalnego (loginu i hasła do LIBRUS Synergia dla Rodzica i Ucznia) i potwierdzenia odbioru własnoręcznym podpisem.

Ze względu na ochronę danych osobowych ZABRONIONE jest przekazywanie poufnych danych, jakimi są login i hasło do konta, innym osobom niż Rodzic lub prawny Opiekun dziecka.

W roku szkolnym 2020/2021 prowadzony jest dziennik w wersji tradycyjnej oraz funkcjonuje dziennik elektroniczny Synergia Librus.

W załączniku przekazujemy Państwu instrukcje:

Instrukcja logowania do systemu Synergia dla rodziców i uczniów

Jak założyć Konto LIBRUS

Jak powiązać Konto LIBRUS z kontem Synergia

Zakładanie Konta LIBRUS nie jest konieczne i zależy tylko od Państwa!

Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowym kontem dla Rodzica (standardowo system generuje jeden login i hasło dla jednego Rodzica), prosimy o zgłoszenie tego faktu w Sekretariacie.